Page Header Bg

Pazaryeri Entegrasyonu(15.02.2024)

Pazaryeri Entegrasyonu(15.02.2024)

Pazaryeri Entegrasyonu(15.02.2024)

Pazaryeri Nedir?

Pazaryerleri; işletmelerin ürünlerini müşterileri ile buluşturduğu online satış kanallarıdır.
İşletmeler için gerek rekabet gerekse büyük kitlelere ulaşmak için online pazar yerlerinde varlık göstermeleri kaçınılmaz hale gelmiştir.
Pazaryerinde e-ticaret yapmak, işletmelere ürün ve hizmetlerini çeşitli online platformlarda etkili bir şekilde sunma ve satma fırsatı sunar.

Gerek zamansızlık, gerek fiyat karşılaştırması gerekse daha zahmetsiz olması sebebiyle pek çok ihtiyacımızı internet üzerinden karşılıyoruz. Öyle ki bir mağazaya gideceksek bile çoğu zaman gitme kararımızı pazaryerlerindeki yorumlar ve fiyatlar etkiliyor.  
Aynı zamanda günümüzde bir işletme ne kadar çok pazaryerinde yer alıyorsa o kadar şubesi varmış gibi oluyor.

Pazaryeri Entegrasyonu Nedir?

Pazaryeri entegrasyonu; işletmelerin ürün ve hizmetlerini online pazaryerlerine entegre etmelerini sağlayan bir süreçtir.
Ürün bilgileri, stok durumu, siparişler ve diğer önemli verilerin otomatik olarak güncellenmesini ve yönetilmesini içerir. Bu entegrasyonlar, e-ticaret işletmelerine zaman kazandırarak, hataları azaltır ve müşteri memnuniyetini artırır.
Otomatik entegrasyonlar, manuel veri girişi ve güncellemelerinden kaynaklanan zaman kaybını ortadan kaldırarak iş süreçlerini optimize eder.
Otomatik veri transferi, hatalı bilgi girişlerini en aza indirir, böylece sipariş hataları ve müşteri şikayetleri önlenir.

Pazaryeri Entegrasyonu Nasıl Sağlanır?

Pazaryeri entegrasyonu bu hizmeti veren kişi ya da işletmeler tarafından hazırlanan yazılımlar aracılığı ile alabileceğiniz bir hizmettir.
Hizmet detayı işletmenin inisiyatifine göre değişebilir. Kiminle çalışacağınıza karar vermeden entegrasyon yapacak firmanın yazılım altyapısını sorgulamanızı öneririz.

Pazaryeri Entegrasyonunu Sağlayan Şirket Olarak NES;

Nes, işletmelerin pazaryeri entegrasyonunu sağlarken müşterilerinin yüksek performans almasını hedefleyen bir şirkettir.
Kullandığınız pazaryeri ile entegrasyon sağlanır ve doğrudan tüm detaylarıyla siparişlerinizi kontrol edebilir duruma gelirsiniz.
Örneğin Trendyol’da Pazaryeri açma düşünceniz var ya da hali hazırda Trendyol Pazaryeriniz var. Entegrasyon sağlanır ve sisteme girdiğiniz anda tüm detaylarıyla siparişleriniz ekrana gelir.
Tek tık ile toplu olarak ya da seçtiğiniz siparişlerin faturasını taslak olarak size hazırlar. Anında faturalandırabilirsiniz.

Firmanızın pazaryeri entegrasyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.