Page Header Bg

Neden NES

Sadece E Dönüşüm Odaklı

NES, sadece E Dönüşüm süreçlerinde; E Fatura, E Arşiv Fatura, E Defter, E İrsaliye, E SMM, E MM projelerinde, Özel Entegratör kimliği ile hizmet vermektedir.

Bünyesindeki yönetim kadrosu; yazılım, bilgi teknolojileri ve satış yöneticileri, sürecin başından(2013 yılı) itibaren sektörde bulunan, sektörün eksikliklerini bilen, doğru çözümlerle fark yaratan ekipten oluşmaktadır.

Güçlü Alt Yapı

NES, Türkiye sınırları içinde Dünya Standartlarında oluşturulmuş bulut sunucular üzerinden hizmet vermektedir. Tam yedekli ve iki şehre dağıtılmış altyapısıyla Veri Merkezi’ni İstanbul’da yedekli olarak konumlandıran NES, Felaket Kurtarma senaryoları için ana sistemlerle birebir aynı nicelik ve nitelikteki sistemlerini Ankara’da Felaket Kurtarma Merkezi’nde bulundurmaktadır.

İstanbul’da barındırılan bulut sunucular eş zamanlı olarak Ankara bulut platformuna replikasyon yapmaktadır.

%100 Güvenli Veri

İstanbul’da yedekli olarak konumlandırılan bulut sunucular ve Ankara Felaket Kurtarma Merkezi ile veri kaybını sıfıra indirerek herhangi bir felaket senaryosuna hazır bulunan sistemlerinin yanı sıra, tüm verileri 10 yıl saklamakta ve müşterinin dilediği zaman her yerden erişmesine olanak tanımaktadır.

Müşterilerine sunduğu E Dönüşüm hizmetlerinde tüm kullanıcılarının yaptığı her işlemi kayıt altına alarak kullanıcının ne zaman, hangi işlemi yaptığını her zaman sistem üzerinde göstermektedir.

Üstün Performans

NES, kendi ekibi tarafından yapılan ve geliştirilen tüm E Dönüşüm yazılımlarında her zaman son teknolojiyi kullanmaktadır. Tüm projelerde en yüksek düzeyde performans almak ve yeni teknolojilere hazır olmak için akılcı tasarlanmış yazılım altyapısı ile; E Belge ve defter işlemleri olabilecek en kısa sürelerde yapılmaktadır.

Bu konuda ki iddiamız, güçlü yazılım mimarimizden ve kullanıcı ihtiyaçlarını çok iyi bilmemizden kaynaklanmaktadır.

Her Yerden Erişim

Mali Mühür kullanımınız artık son buluyor. NES, sistemlerine 7/24 kesintisiz olarak her yerden erişebileceğinize ve tüm verilerinize ulaşabileceğinize garanti vermektedir. Sağladığı web platformu ile internet bağlantısı olan her yerden kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak tüm E Dönüşüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kullanıcı Yetkilendirme

NES sistemlerinde 1 ana kullanıcı bulunur. Bu kullanıcı dilediği kadar alt kullanıcı açarak, açtığı kullanıcılara istediği yetkiyi tanımlayabilir. Çok gelişmiş yetki tanımlaması ile istediğiniz kullanıcıya istediğiniz yetkiyi tanımlayabileceğinize emin olabilirsiniz

Tüm Sistemlerle Uyum Sağlar

NES, akılcı tasarlanmış yazılım alt yapısı sayesinde tüm fatura sistemleri (ERP, muhasebe sistemi) ya da e-Ticaret kanalları ile kolaylıkla uyum sağlar.

Hızlı Entegrasyon

NES sistemlerine entegrasyon çok kolay ve hızlıdır. Müşterinin fatura oluşturabilecek veriyi sunduğu her platform NES sistemlerine kolaylıkla entegrasyon sağlar. Bu sayede tüm fatura süreçlerinde otomatikleştirme sağlanır.

Doğru Çözümler Üretir

Sloganı “doğru çözümler üretir” olan NES, tamamen kullanıcının ihtiyacına yönelik çözümler sunar.

10 Yıl Saklama

NES; sunduğu tüm E Dönüşüm hizmetlerinde, tüm verileri 10 yıl saklamayı ve erişim yapılabileceğini taahhüt eder.

Sertifikalarımız
Certificate Image
ISO / IEC 20000-1:2018
Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetimi Sistemi Standardı
Certificate Image
ISO/IEC 24762:2008
Bilgi Teknolojisi - Güvenlik Teknikleri -Bilgi ve İletişim Teknolojisi Felaket Kurtama Hizmetleri
Certificate Image
ISO 22301:2019
İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Standarı
Certificate Image
ISO/IEC 27001:2013
Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı