Page Header Bg

Kurumsal

Teknolojik gelişmeler, mevzuat değişiklikleri ve 2013 yılında başlayan E Fatura uygulamaları kapsamında; sürecin başından itibaren sektörde yer alan, sektörün eksikliklerini, aşamalarını ayrıntısıyla bilen ve uzun vadede meydana gelecek durumlara ilişkin vizyon sahibi olan NES, özellikle E Dönüşüm projelerine yönelmek, bu alanda en iyi hizmeti, en ileri teknoloji ile vererek E Dönüşüm’ ün öncüsü olmak amacı ile Nisan 2015 tarihinde Türkiye’nin finans merkezi İstanbul’ da kurulmuştur.

Bilgi Teknolojileri, E Ticaret, E Devlet, Gayrimenkul, Lojistik, Gıda ve Hızlı Tüketim sektörlerindeki bilgisi, deneyimi ve güçlü finansal altyapısı ile bir araya gelen ortakları ile NES; yerli ve yabancı müşterilerine güvenilir, etkin, güncel ve müşteri odaklı hizmet sunmayı temel alarak uzman kadrosunu ve dijital platformlarını oluşturmuştur.

NES, Türkiye sınırları içinde dünya standartlarında oluşturulmuş bulut sunucular üzerinden hizmet vermektedir. Tam yedekli ve iki şehre dağıtılmış altyapısıyla veri merkezini İstanbul’da konumlandıran NES, Felaket Kurtarma senaryoları için ana sistemlerle birebir aynı nicelik ve nitelikteki sistemlerini Ankara’da Felaket Kurtarma Merkezi’ nde bulundurmaktadır. İstanbul’da barındırılan bulut sunucular eş zamanlı olarak Ankara bulut platformuna replikasyon yapmaktadır. Tüm sistemini ve süreçlerini ITIL sertifikasına sahip çalışanları ile yöneten NES, gerekli diğer standart sertifikasyonların yanı sıra, veri merkezi ISO/IEC 27001 sertifikasyon sürecini tamamlamıştır.

Kaliteli ve en üst düzey hizmet sunumu için çalışanlarının ve iş ortaklarının fikirlerine değer veren NES, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına uygun olarak yeni yazılım ve programlar üreterek AR-GE hizmeti de vermektedir.

Vizyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; Türkiye’ nin en iyi hizmet veren özel entegratörü olmak, hizmet ve ürün kalitesiyle sürekliliği sağlayarak mükelleflerin kalıcı tercihi olmak.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı olarak çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve hissedarlarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamak.