Kullandığınız Sistem Size Ayak Uydursun

Mükellefinizin e-Fatura geçişini istediğiniz an sağlayın.
Tek panel üzerinden mükellefleriniz arası geçiş yapın.
Mükelleflerinizin e-Faturaları mali müşavir programınıza otomatik olarak gelsin.

NES v.2.0 Dijital Belge Entegratörü

Mükelleflerinizin e-Fatura ya da diğer e-Belge uygulamalarına geçişini Vergi Usul Kanunu ve ilgili düzenlemelere uyumlu olarak, doğru ve etkin yönetmenizi sağlayan NES v.2.0 sistemimiz ile tüm kontrolü ele alın.

Mükelleflerinizin 7/24 e-Fatura geçişini yapabileceğiniz NES v.2.0 sistemimiz ile ve sunduğumuz özellikler sayesinde bu süreci avantajınıza çevirin. Hemen Mali Müşavir temsilcimiz ile görüşün.

[Luca] Müşavir mi Kullanıyorsunuz?

NES üzerinden  çalışan mükelleflerinizin e-Fatura ve e-Arşiv Faturalarını NetteCap entegrasyonumuz ile otomatik olarak Luca Mali Müşavir programına aktarıyoruz.

[Orka] ile mi Yönetiyorsunuz?

NES ile çalışan mükelleflerinizin e-Fatura ve e-Arşiv Faturalarını Orka entegrasyonumuz ile doğrudan Orka Mali Müşavir Programınıza aktarıyoruz.

SMMM Programınıza Aktarın

NES ile çalışan mükelleflerinizin faturalarını otomatik olarak mali müşavir programınıza aktarın. İsterseniz manuel olarak da 60 başlık altında özelleştirebileceğiniz istediğiniz döneme ait raporları saniyeler içinde alabilirsiniz.

Tek Panelden Yönetin

Size sunduğumuz Mali Müşavir Modülümüz ile tüm mükellefleriniz arasında tek tuşla geçiş yaparak tüm mükelleflerinizin e-Belgelerine erişebilir, mükellefinizin onayıyla istediğiniz e-Belge işlemini yapabilirsiniz.

NES Ayrıcalıkları

Mükelleflerinizin kontör süreçlerini yönetebilme
Bağımsız olarak 7/24 mükellefinizin aktivasyonunu yapabilme
Sicil servis entegrasyonumuz ile e-Fatura ya da farklı bir E Belge düzenlerken, VKN ve TCKN ile müşteri bilgilerini getirme
Ürün ve hizmetleri fiyat detayları ile otomatik çağırabilme
KDV dahil ve KDV hariç fiyatlarla fatura kesme özgürlüğü
e-Faturalarınızı etiketleme ve filtreleme
Ücretsiz ve sınırsız fatura tasarımı
Detay seçerek alabileceğiniz gelen ve giden e-fatura bildirimleri
e-Arşiv Fatura gelen kutusu
60 başlık altında kişiselleştirebileceğiniz excel rapor modülü
Tek sistem, sınırsız alt kullanıcı tanımlama ve yetkilendirme
Veri tabanı olan tüm muhasebe programlarıyla çalışabilme
Pazar yerleri entegrasyonu(trendyol, hepsiburada gibi pazar yerlerinde faturalar otomatik düzenlenir)
Diğer
Entegratörler

NES v.2.0 İle Yönetin

NES; tecrübesi ve uçtan uca sunduğu E Fatura çözümleriyle şirketlerin E Fatura adaptasyonunu en hızlı şekilde sağlıyor.

NES v.2.0 ile; fatura, irsaliye gibi tüm e-Belgeleri nerden düzenlemek isterseniz en doğru çözümü sunuyoruz.

  • Mükellefiniz muhasebe sistemi kullanmıyorsa, NES v.2.0 Portal ile tüm işlemlerini kolaylıkla yapabilir.
  • Bir muhasebe sistemi var ise, Web E Con ile 5 dakikalık bir entegrasyon süreci sonunda e-Fatura ve e-Arşiv Faturalarını otomatik olarak düzenleyecektir.

NES v.2.0 benzersiz özellikleri ve teknolojisi ile mükellefler için en güçlü ve en kolay deneyimi sunuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Form alanından iletişim bilgilerinizi iletirseniz maksimum 1 saat içinde satış temsilcimiz size dönüş sağlayacaktır. Aynı zamanda +90 216 688 51 00 numaramızdan ya da satis@nesbilgi.com.tr adresimizden de bizlere ulaşabilirsiniz. Kullanıcı ekranınızı birlikte açarız.

Mükellefe ait Mali Mühür ya da e-İmza kurulumunu ardından sizinle birlikte e-Fatura başvurusu ve hangi e-Belge türlerini kullanmak isterseniz 7 dakika içinde geçişinizi sağlarız. Ayrıca bu işlemi ileri tarih için de gerçekleştirebiliriz. Örneğin bugün yaptığımız e-Fatura geçişinizi önümüzdeki 1 Temmuz için planlayabiliriz.

NES sistemleri üzerinden size ilettiğimiz bir linke tıklayarak mükellefinizin geçişini sağlayabilirsiniz. Mali Mühür e-İmza takılıyken açılan sayfada öncelikle e-Fatura başvurusu sistemimiz tarafından kontrol edilir. e-Fatura başvurusu bulunamaz ise NES üzerinden e-Fatura başvurusunu yapmanızı sağlarız. Akabinde geçiş yapmak istediğiniz e-Belge türlerini seçerek (e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Müstahsil, e-SMM) ve istediğiniz tarihi seçerek geçiş işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

İstediğiniz e-Belge türü için "hemen gerçekleşsin ve ileri tarihte gerçekleşsin" seçeneklerinden biriyle işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Mali Müşavir modülümüz; web ortamında çalışan, her zaman her yerden erişim sağlayabileceğiniz, NES ile çalışan mükelleflerinizin tüm e-Belge işlemlerine ve raporlarına erişiminizi sağlayan benzersiz özellikleri sunduğumuz bir araçtır. Bu modül ile mükellefleriniz arasında tek tıkla geçiş yapabilir, mükelleflerinizin tüm E Belgelerine erişebilir, istediğiniz ve özelleştirebileceğiniz raporları alabilir ve hatta mükellefinizin onayıyla istediğiniz e-Belge düzenleyebilirsiniz.

Bu süreçleri NES olarak biz yönetebilir ya da sizin yönetmenizi sağlayabiliriz. NES ile İş Ortaklığı yapısında çalışarak size sağladığımız bayi paneli üzerinden tüm mükelleflerinizin geçiş işlemlerini, kontör tanımlamalarını, ne kadar kontörlerinin kaldığını hatta alt bayiliklerinizi de yönetebilirsiniz. Dilerseniz bu işlemleri sizin adınıza biz yönetiriz.

Excel rapor modülü sayesinde istediğiniz başlıklar altında özelleştirilmiş rapor şablonları oluşturabilirsiniz. Ayrıca, istediğiniz KDV matrahı, vergi oranı gibi seçimler yaparak hızlıca raporlar oluşturabilir ve bunları istediğiniz muhasebe programına yükleyebilirsiniz.

Evet, NES üzerinden mükelleflerinizin e-Fatura başvurularını kolaylıkla yapabilirsiniz. Aynı ekrandan GİB e-Fatura başvurularını gerçekleştirebilir ve başvuru sonucunu takip edebilirsiniz.

NES, alt bayilik özelliği ile mükellef portföyünüzü alt bayilerle paylaşmanızı sağlar. Alt bayilerinizin işlemlerini merkezi olarak kontrol edebilir, raporlarını takip edebilir ve gerektiğinde müdahale edebilirsiniz. Bu özellik sayesinde daha geniş bir müşteri ağı oluşturabilir ve bayiliklerinizin yönetimini kolaylaştırabilirsiniz.

Evet, NES'i mükelleflerinizin hangi muhasebe programını kullandığına bağlı olmaksızın kullanabilirsiniz. NES, farklı muhasebe programlarıyla tam entegrasyon sağlayarak, mükelleflerinizin kullandığı programlardan gelen fatura verilerini tek bir noktada toplamanıza ve yönetmenize olanak tanır.

Mutlu Müşterilerimiz

SCHENKER ARKAS

140 yıldan uzun süredir lojistik deneyimine sahip, küresel endüstri lideri DB Schenker Arkas NES Bilgi e-İrsaliye e-Fatura e-Arşiv ve e-Defter ürünlerini seçti.

KARACA ZÜCCACİYE

Karaca Züccaciye, tüm Türkiye mağazalarında e-Arşiv Fatura, e-Defter, e-İrsaliye kullanımında NES Bilgi’yi tercih etti.

İNCE HESAP

Binlerce teknoloji ürününü en uygun fiyatlarla son kullanıcılara ulaştıran sektörün saygın e-Ticaret tedarikçilerinden incehesap.com, E Fatura, E Arşiv ve E İrsaliye ürünlerinde NES'i tercih etti.

E Fatura geçişinde doğru adımlarla ilerleyin Hemen tanışalım.